„Idėja+“ Kėdainiuose!

Europos jaunimo savaitės (gegužės 1–7 d.) metu vyksiančiame renginyje „Idėja+“ jaunimas pristatys savo idėjas, kurios prisidėtų (prisideda) prie sėkmingos vietos bendruomenės solidarizavimo, bendradarbiavimo ir aktualių problemų sprendimo būdų.

Labiausiai įkvepiančios idėjos autorius bus pakviestas  į nacionalinį Europos jaunimo savaitės renginį 2017 m. gegužės 5 d. Vilniuje, kur visi nugalėtojai galės susipažinti su pačiomis kiečiausiomis idėjomis iš visų Lietuvos savivaldybių.

Turi puikią idėją jaunimo nuomone aktualia bendradarbiavimo tema, kurią būtų galima įgyvendinti Kėdainių rajono savivaldybėje? Kaip užmegzti bendradarbiavimo santykius su išvykusiais kėdainiečiais ar toli nuo rajono centro gyvenančiais jaunuoliais? Kaip susikalbėti su suaugusiais? Kaip pradėti bendrauti ir bendradarbiauti su savimi ir savo aplinka? Gal žinai, kaip šią situaciją galima būtų keisti? O galbūt tokią idėją jau įgyvendinai? Jei idėja yra aktuali ne tik tau, betir kitiems jauniems žmonėms ir vietos bendruomenei, tuomet pasidalink ja su kitais ir taip uždėk idėjai pliusą!

Renginio data: gegužės 3 d. 15 val. 

Renginio vieta: VšĮ „Laiptai į viltį" salėje, Didžioji g. 21, Kėdainiai 

Idėjų registracija vyksta iki gegužės 1 d. el. paštu: birutes13@gmail.com

Pristatyti galima jau įgyvendintą veiklą (nuo konkurso paskelbimo dienos iki pristatymo datos), jos rezultatus ar poveikį arba idėją, kurią siūloma įgyvendinti vietos bendruomenėje ar savivaldybėje.

Jūsų idėja turi turėti:

- aiškiai suformuluotą tikslą;

- uždavinius;

- tikslinę grupę;

- numatytas Jūsų idėjos paplitimas (savivaldybė, rajonas, miestas).

Kaip turi būti pristatomos idėjos?

Pristatymo trukmė: 5-7 min.

Pristatymai gali būti pateikti originaliai (pvz.: pristatymą gali iliustruoti trumpu vaizdo įrašu, nuotraukomis, kitokiu vizualiu, garso efektu. Galima naudoti skaidres  ir t. t.).

Pristatyme gali dalyvauti iki 3 žmonių.

Idėjos vertinimo kriterijai:

- idėjos realumas: 

- aiškus tikslas;

- veiksmų planas;

- numatytas poveikis (prasmingas ir vertingas, apimantis kuo didesnį tikslo grupės skaičių).

Idėjos unikalumas: iššūkio sprendimo būdas turėtų skirtis nuo iki tol jūsų savivaldybėje taikytų priemonių ar būdų šiai problemai spręsti (Tai gali būti kitų miestų ir šalių patirtis, kurią jūs sėkmingai pritaikytumėte ar visiškai nauja idėja).

Jūsų idėją vertins visi žiūrovai ir komisija.

Visi idėjų autoriai bus apdovanoti.

Kilus klausimams galite konsultuotis su Europos jaunimo savaitės ambasadore Kėdainių rajono savivaldybėje Birute Jankauskaite. Kontaktai: birutes13@gmail.com; 8 637 59770 ir „Facebook” tinkle: Birutė Jankauskaitė

Griežtai draudžiama Kedainietis paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Kedainietis kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Kedainietis nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 3.81.28.94.

Rašyti

Portalo Kedainietis redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Kedainietis@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Renginys Vilkaviškyje. Tolerancija yra pagarba, kurios vertas kiekvienas žmogus

Lapkričio 16-ąją minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šią dieną Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr....

SVARBU: Atliks žmogaus vidaus organų ir stuburo kompiuterinį testavimą

Spalio 20 dieną Kėdainiuose, viešbutyje "Grėjaus namas", bus pakartotinai atliekamas ŽMOGAUS VIDAUS ORGANŲ IR STUBURO KOMPIUTERINIS TESTAVIMAS ...